وقتی که بچه بودم عصر ها که بيرون می رفتم هميشه سعی می کردم در جهت حاشيه روشن اسمان به انجايی که افق همچون اتش می درخشيد بروم نه به سمت قسمت تاريک اسمان اما حالا عرصه زندگی برای من تيره و تار شده چون پشت به نور ايستاده ام ...

دلم می خواد گريه کنم اما گريه هم هميشه انسان رو  و تسلی نميده ... اشک ها موقعی تسلی  و شفابخش هستند که در سينه به جوش امده و ابتدا به سختی و بعد به راحتی جاری شوند و غم و غصه درونی را از ميان بردارند ولی اشک های سردی هم وجود دارد که به زحمت جاری می شوند و بر اثر سنگينی غم اندوهی که بر دل نشسته ست از درون قلب جرحه دار جاری می شوند و کمترين ارامشی به ادم نمی بخشند اين اشک ها زاييده فقر و احتياج است و کسی که تاکنون چنين اشک هايی نريخته ا ست هرگز احساس بدبختی نکرده است..

زندگی برای من اين قدر تلخ و ناگوار و زشته و به قدری از خودم و از عشقم و غمی که سراپای وجودم رو فرا گرفته بی زار و شرمنده ام  که می توانم با رويی خوش از مرگ استقبال کنم اما ... هنوز روز های سخت و شب های هولناکی رو در پيش رو دارم

به طور خيلی دردناکی از زندگی رنج می برم ....

                                            

                                                   

/ 8 نظر / 2 بازدید
Reza

reza jun zendegi pore ghame .. age gham o ghose o inhame moshkelat nabud ke shiriniye zendegi dide nemishod be in harf eteghad dashte bash :::: har sar balayi i ye saraziri dare !!!

Reza

ghorbunet beram ki ki r tahvil nemigire ??? man ke hamash sar mizanam

Mehdi

سلام آقا رضا! خوبی برادر؟ اگه نيستی سعی کن باشی... بخدا ۱۶ سال خيلی زوده واسه اينکه دپرس باشی... لعنت به اين فرهنگ و جامعه که اين جوری آدم می سازه... ولی می تونيم تغييرش بديم جوری که خودمون می خوايم...نمی خوام نصيحتت کنم چون ديدم از منی که ۲۲ سالمه خيلی با مفهوم تر حرف می زنی... حرف هايی که شايد ماله منم باشه... تولد بلاگت با روز تولد من يکيه! ... سعی کن تحرک داشته باشي... ورزش با هر نوعش حال می کنی بهترين رفيقته که بی توقع بهت حال می ده... صبح هام زود از خواب بکن... خدا رو هم هر جور حال کردی داشته باش... فقط داشته باش... خدا همون اميده... ولی داشتن اميد شرايطی داره... نماز آرامش می ده... اگه راه ديگه ای جر نماز آرامشت می ده اونو برو... مطئن باش خدا اونقدر سخت گير نيست که گيرای نافرم بده... خلاصه اينکه... اول از هيچکی جز خودت انتظار نداشته باش... دومم اينکه سعی کن شرايطی واسه خودت بوجود بياری که همواره راضی باشی... اونوقت خوشبختی.... می بخشی اگه نصيحتی بود تم حرفام... حس می کنم خودت همشو می دونستی... ولی خوب بايد يه چيزی می گفتم ديگه مگه نع؟

reza

mashalla agha mehdiiiiiii ( albate hamasho nakhundam :d )

faraz

سلام.آيا مرد نبايد گريه کنه؟!!اگر اینطور بود خدا چرا اين ويژگی را در مردها قرار داد؟!! آيا گريه نشونه ضعف ست؟؟ نمی دونم....پيروز باشی و سبز..غم درونت را کاملا حس می کنم..

سلیمه

سلام رضا. خوبی؟ برام پيام گذاشتی نوشته بودی هرچند که من ... خوب چرا بقيشو نگفتی؟ شما چی؟ من ميخوام بدونم چی توی دلته. چی می خواستی بگی و پشيمون شدی. اگه اينجا نميتونی توی ايميلم بنويس. منتظرم. باشه؟ يا علی ...

خواهر طوفانی

تو ازون موقع اینقدر غمگین می نوشتی و هم اکنون هم همینی !!! منم که از تو کوچیک تر بودم غمگین می نویسم خدا به داده آیدنم برسه !!!