غِلْمانم آرزوست ...!!

مثه این که چند روزپیش روز وبلاگ نویس ها بود ! مهســـــــای عزیز از اون ور دنیا تو آنتالیا !! یادش بود و تو وبش منو هم غافلگیر کرد! ازش سپاسگذارم ...(بقیه یاد بگیرن!)خیلی جالب بود که یه روز توی دنیا برای وبلاگ نویس ها هست ؛اونم اینجا تو ایران که با اعمال شاقه هست !هر چیزی رو نمیشه نوشت؛گاهی با ف.ی.لتر و گاهی با سرعت اینترنت و گاهی با قطع اون و ...درگیریم !خلاصه باید به خستگی ناپذیری خودمون تبریک بگیم ! و به شما !

.اما بعد ....................

قبلا یه چیزی رو در مورد بهشت تو وب یکی خونده بودم ؛این که ادم میره بهشت اونجا با چی روبه و میشه؟اون حوری های بهشتیخیال باطل چه جوری هستن ؟درسته 70 مترن ؟اصن همه اینا قبول ! عایا این حوری همینایی هستن که تو زمین بودن ؟یا دوباره اونجا افریده میشن ؟این پاداش بزرگی که وعده داده شده به مسلمانان(بقیه کشک تشریف دارن!) عایا میتونن انتخاب هم کنن ؟اصن شاید یکی بخواد با عشق خودش که تو زمین بوده اونجا هم باشه ! شاید یکیشون تو جهنم باشه ..تکلیف چیه؟اصن همه اینا به کنار ! تکلیف دخترا چیه این وسط ؟ اونا اون دنیا فقط وظیفه شون حوری شدنه؟!خلاصه همه اینا باعث شد از یکی از بچه ها بپرسم که جریان چیه ؟!

اونم گفت که اونجا ادم می تونه انتخاب کنه با کی باشه ! حالا اگه طرفش راضی نباشه دیگه ...بعدم دخترا به جای حوری برای خودشون "غِلْمان"  دارند !! یه چیزی باید تو مایه های برد پیت و ممد گلزار خودمون باشه !این دوتا رو با هم قاطی میکنن ترکیبش میشه غلمان اغا !!

و این که بنابرگفته اینا زبان رسمی بهشت عربی هستش و زبان جهنم فارسی ! ما هم که عربی مون تعریفی نداره؛اونایی که میخان حوری و غلمان نصیبشون بشه باید زبان عربی خودشون رو تقویت کنن که اونجا به مشکل بر نخورن!ما که خیالمون راحته جامون ته موتورخونه جهنمه ! پیش هایده و اینشتن و جنیفر و بقیه بچه ها ...!

واقعا این مقوله بهشت و جهنم پیچیده ست ! کسی هم نرفته ببینه و بیاد بگه چه جوریه ؟این تعریف هایی که از بهشت میشه و تصویر وحشتناکی که از جهنم میشه خیلی با منطق جور در نمیاد ..این که ادم بگرده تو بهشت و هی حوری و غلمان ببینه که نمیشه که ...!

تا چند زنم به روی دریا ها خشت
بیزار شدم ز بت پرستان و کٍنشت..
خیام که گفت دوزخی خواهد بود
که رفت به دوزخ و که آمد ز بهشت؟؟!

 

 

 پی نوشت :

فک کنم باید تیتر این بشه برای من که حوریم آرزوست اما من خودم احتمالا زیادیکی از اون غلمان ها هستم و آرزوی دیگران  ...!!زبان

/ 34 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
چراغی در افق

هدف از این پست چه بود ؟

چراغی در افق

حوری یا غلمان ؛ مسئله این است !!

پگاه

چرا کامنت های من و بهار رو سانسور کردی تو ؟!

صبا

یه بار دوستم در مورد بهشت و جهنم ازم پرسید (من خودم یه آیت اللهی برای خودم) منم بهش گفتم اگر بهشتی شدی ... اونجا همون شکل و طوری که تو می خوای ... قانع شد ... امیدوارم تو هم قانع شده باشی[نیشخند]

خواهر طوفانی

تازه خوندم این پست رو[نیشخند] یه مدت بهش فکر کردم بی خیال شدم ![نیشخند]

homa

++به هر حال همه بهشتی هستند مگر یه عده!!!نه اینکه همه جهنمی هستند مگر خلافش ثابت شود!والا!!!(خدا که انقدر مهربونه دلش نمیاد آخهبعدشم!!!بهشت و جهنم مهم نیست...آخه اغلب ما شبیه بچه هاییم... توی حال زندگی می کنیم.هرکی الان بهمون شکلات بده رو دوست می داریم و پولی که باهاش صدتا شکلات میشه خرید رو اعتنا نمی کنیم....پس چه اهمیتی داره بهشت میرم یا جهنم...مهم خودشه!خودش و خودش! _ _آره خب حق با شماست...اصلا غلمان و حوری چیه!اصل خداست ++چی؟؟؟؟غلمان!!! [رویا][رویا] آقا خب زودتر می گفتید الان دیگه باید جدی تر به بهشت فکر کنم!!! (ما آدما همینیم دیگه)

homa

آقا!!!کی گفته بهشت مال مسلموناست؟؟نفهمیدم این نقد اونایی هست که غیر خود رو کافر می دونن یا نقد دین بود؟! [متفکر] به ما گفتند خدا بهتر می دونه!آخرش خداست که قضاوت می کنه! به ما یاد دادند که انیشتن و هایده هم ممکنه بهشتی باشند!حساب و کتابای خدا رو ما نمی تونیم سر در بیاریم... وعده ی خدا حقه ولی خدا هم می گن دنبال بهانه است تا بهشت رو عطا کنه نمی دونم تا حالا دروغ بهمون گفتند؟؟؟؟

شکلاتی

افسوس که سرمایه ز کف بیرون شد در پای اجل بسی جگر ها خون شد کس نامد از آن جهان که پرسم از وی کاحوال مسافران دنیا چون شد... اصن ربطی داشت به این موضوع عایا؟![نیشخند] یه چی به ذهنم اومد نوشتم همین طوری![نیشخند]

homa

الان درست شد دیگه؟!!!