روز تولدم بود ....

امروز یا امشب..حالا 17 شهریور..

کلا برام شهریور همیشه یه فرقی داشت با بقیه ماه های سال ..این که ماه اخر تابستون بود ..ماه بعدی ماه مدرسه میشد !یه جورایی غم دل کندن از تابستون بود و از اون شور و شوق مدرسه و بچه ها ...جدا از این که روز تولدم هم بود ..که همیشه فقط یه روز بود برام مثه بقیه روز ها ..اینجا هم گاهی یادم می رفت تو این سال هایی که گذشت از روزش بنویسم ..اگه هم بود غم و فقط یه حسرت ..

اما حالا میخام یه شب یه روز مال خودم باشه ...برا همینم یه روز شاد باشم دیگه ..چی میشه مگه ..به تریج قبای دنیا بر می خوره ؟!

 

اسپیکر ها روشن ! من دعوت کردم از اند.ی و محمد نوری و شماع.ی زا.ده و فت.انه و شرار.ه و شهرام سپهره (درست نوشتم سپهره !)  و پسر عمه زا و مع.ین ...که تو جشنم باشن !!پس گوش کنید اهنگ رو !

اینو فقط برای ثبت تو وبم بود ....همین ...که یه روزی ببینم این روز رو خودم یادم بود ..

 ....

خوشبخت ترین غریبِ بی‌راه و خسته که میگن منم ! 
دارم از تو ... داغون میشم
ولی سرم و بالا گرفتم که بگم من!
شما که حرف منو نمی‌فهمین!
شما سبکبالیِ بارون و نمی‌فهمین
پیاده نرفتین زیارت نور...

تنها گریه نکردین با خودتون!
وقتی میگم من بعد از حافظ خودم فقط
دارم دروغ میگم
من روحِ غریبِ همان حضرتم که از شیراز ...


و من چه شوقی داشتم وقتی داشتم می‌نوشتم من دنیا رو داشتم
که بهشت نصیبم شد، عاشق شدم
"
ری‌را" رو پیدا کردم
دی‌ماه عاشقش شدم
شهریور هم من مُردم...

 

از :س.ع. صالحی

/ 19 نظر / 52 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهران

مرحوم حاج اسماعیل دولابی (ره): صبر کن خدا در را باز می کند. تنها نشستن و مودب بودن کار شماست . اما باز کردن یا باز نکردن در با اوست . اختیاری نیست! گفت : من دَم در ایستاده بودم نه در میزدم نه میرفتم . گفت خوب کاری کردی . راه همین هست . هر وقت دیدی تاخیر افتاد پشت در بایست . مبادا در بزنی . در نزنید و دور هم نروید . مبادا بروی و بگویی چیزی نمیدهند . با هنر و فهمت تا پشت در برو . در را محکم نزنی . یا اصلا در نزن .صاحبخانه خودش میداند انجا بنشین ...

مریم

هــــــــــــــــورا داره پاییز میاد...تولدت مبارک...تولدت مبارک عجب خودتو تحویل گرفتی.آفرین خوشم اومد.من عاشق این آهنگ تولد تولد شماعی زادم.منم واسه تولدم همین آهنگو به خودم تقدیم کردم

سعید سلطانی

سلام رضا خوشحالم که برگشتی :)

مریم

چرا نظرات تایید نمیشه؟؟؟؟؟اه اه اه[عصبانی]از کی می ترسی؟برو از خدا بترس[نیشخند]

خودمم !!

اغا بعضی دوستان گفتن ..فی الواقع گلایه کردن که حداقل نظرات این پست رو تایید کنم ..ما هم امر اطاعت کردیم ! اما خب نصمِ بیشتر نظرا خصوصی بود !! چیزی نبود ها !! فقط تیک خصوصی دارن ! حالا ما موندیم تایید کنیم .بعد بگن عـــــه ؟! مگه ندیدی خصوصی بود !! به هر حال ...از اینجا از اونا هم تشکر می نماییم ![گل] والسلام علیکم و رحمت الله !

مریم

[منتظر]

مریم

تولدت مبارک.[گل][گل] [قلب]

راضیه

تولدت مبارک روزهاین سرشار از شادی، اونورم تبریک گفتم، کیک کو پس؟ شاباش و اینام بوده روز تولدت؟؛)

راضیه

هنوزم که نظراتت تاییدی هست پسرم!